
Фільтр повітряний Bosch F026400705 (AP136/2)
402 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 705
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 227 мм
Ширина - 100 мм
Висота - 38 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Captur II (HF), Clio V, Megane IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туніс |
| Код запчастини | F026400705 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault Megane IV 2015-, Dacia Jogger (2022-), Renault Clio V (2019-), Renault CAPTUR II 2020-, Nissan Juke II (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-), Renault Arkana (2019-), Renault Duster III (2023-), Dacia Duster III (2023-), Mitsubishi Colt VII (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴

