РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 272 мм
Ширина - 118 мм
Висота - 58 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord VI, Civic VI Landrover Freelander I Rover MG, Rover 200, Rover 25, Rover 400 (MK2), Rover 45, Rover 600, Rover 800, Streetwise
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6521 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Freelander, 25, Accord, 45, Civic, 400, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність | Honda ACCORD V (CE CF) 1995-1998, Honda ACCORD VI (CG CK) 1997-2003, Honda ACCORD VI Hatchback (CH) 1999-2002, Honda ACCORD VI Coupe (CG) 1997-2003, Honda CIVIC VI Coupe (EJ EM1) 1996-2000, Honda CIVIC VI Hatchback (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VI Fastback (MA MB) 1994-2001, Honda CIVIC VI Sedan (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VI Aerodeck (MB MC) 1998-2001, Land Rover Freelander (LN) 1998-2007, Rover 25 (RF) 1999-2005, Rover 45 (RT) 2000-2005, Rover 45 Sedan (RT) 2000-2005, Rover 200 (RF) 1995-2000, Rover 400 (XW) 1990-1995, Rover 400 Tourer (XW) 1993-1998, Rover 400 Hatchback (RT) 1995-2000, Rover 400 (RT) 1995-2000, Rover 600 (RH) 1993-1999 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
