
Фільтр повітряний Bosch F026400054 (AP106/3)
263 ₴
- В наявності
- Код: F026400054
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 170 мм
Ширина - 147 мм
Висота - 54 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Jazz II/ Fit II (GD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | F026400054 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Jazz |
| Сумісність | Honda JAZZ II (GD) 2002-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴


