РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 170 мм
Ширина - 146 мм
Висота - 50 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Jazz II/ Fit II (GD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1309 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Jazz |
| Сумісність | Honda JAZZ II (GD) 2002-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

