РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 247 мм
Ширина - 170 мм
Висота - 37 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Accent II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | HA-701 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 37 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Сумісність | Hyundai ACCENT II (LC) 1999-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


