РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 250 мм
Ширина - 119 мм
Висота - 52 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Daihatsu, Charade II, Subaru, Trezia, Toyota, Verso-S, Yaris II, Yaris III,Yaris/Yaris Verso, BB, Echo, Ist, Raum, Will Cyphia, Urban Cruiser, Probox/Succeed
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1107 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Yaris |
| Сумісність | Toyota YARIS (SCP1_ NLP1_ NCP1_) 1999-2005, Toyota YARIS VERSO (_NLP2_ _NCP2_) 1999-2005, Toyota YARIS (SCP9_ NSP9_ KSP9_ NCP9_ ZSP9_) 2005-, Toyota YARIS (NHP13_ NSP13_ NCP13_ KSP13_ NLP13_) 2010-, Toyota YARIS IV 2013-, Subaru TREZIA 2011-, Toyota VERSO S (NLP12_ NCP12_ NSP12_) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

