
Фільтр повітряний Bosch F026400520 (AP090/7)
700 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 520
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 361 мм
Ширина - 181 мм
Висота - 78 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Citroën C5 II, C6 Peugeot 407+407 Coupe
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | F026400520 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C5 |
| Сумісність | Citroen C5 III (RD_) 2008-, Citroen C5 III Break (TD_) 2008-, Citroen C6 (TD_) 2005-2012, Peugeot 407 (6D_) 2004-, Peugeot 407 SW (6E_) 2004-, Peugeot 407 Coupe (6C_) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

