РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 358 мм
Ширина - 182 мм
Висота - 83 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Citroën C5 II, C6 Peugeot 407+407 Coupe
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 48558 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C5 |
| Сумісність | Citroen C5 III (RD_) 2008-, Citroen C5 III Break (TD_) 2008-, Citroen C6 (TD_) 2005-2012, Peugeot 407 (6D_) 2004-, Peugeot 407 SW (6E_) 2004-, Peugeot 407 Coupe (6C_) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴



