
Фільтр повітряний Bosch F026400206 (AP121/3)
500 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 206
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 221 мм
Ширина - 218 мм
Висота - 32 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Subaru Forester, Impreza III, Impreza IV, Legacy III, Legacy IV,Legancy V,Outback II, Outback III, Outback IV, Tribeca B9, XV I, Levorg
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | F026400206 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Tribeca, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Subaru |
| Модель | Forester |
| Сумісність | Subaru FORESTER (SH) 2007-, Subaru FORESTER (SJ) 2012-, Subaru IMPREZA (GR GH G3) 2008-, Subaru IMPREZA Sedan (GR) 2008-, Subaru IMPREZA Station Wagon (GP) 2012-, Subaru LEGACY IV (BL BP) 2003-2009, Subaru LEGACY IV Station Wagon (BL B13_ BP) 2003-2009, Subaru LEGACY V (BM BR) 2009-, Subaru LEGACY V Station Wagon (BM BR) 2009-, Subaru OUTBACK (BL BP) 2003-2009, Subaru OUTBACK (BM BR) 2009-, Subaru Tribeca (B9) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

