РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 240 мм
Ширина - 135 мм
Висота - 40 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord IV, Accord V, Accord VI, Rover, Rover 600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1006 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність | Honda ACCORD IV (CB) 1989-1993, Honda ACCORD IV Aerodeck (CB) 0991-1993, Honda ACCORD IV Coupe (CC1) 1992-1993, Honda ACCORD V (CC7 CD) 1993-1997, Honda ACCORD V Aerodeck (CE) 1993-1998, Honda ACCORD V Coupe (CD7 CD9) 1993-1998, Honda ACCORD V (CE CF) 1995-1998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


