РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 340 мм
Ширина - 150 мм
Висота - 40 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord VIII, Accord IX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1263 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність | Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003-, Honda ACCORD VIII (CU) 2008-, Honda ACCORD VIII TOURER 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴


