
Фільтр повітряний Meyle 31-123210021 (AP102/3)
361 ₴
- В наявності
- Код: 31-12 321 0021
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 341 мм
Ширина - 148 мм
Висота - 45 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Honda Accord VIII, Accord IX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 31-123210021 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 341 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність | Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003-, Honda ACCORD VIII (CU) 2008-, Honda ACCORD VIII TOURER 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴


