
Фільтр повітряний Blue Print ADM52245 (AP112/1)
360 ₴
- Під замовлення
- Код: ADM52245
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАЗМЕРЫ (MM):
Длина - 253 мм
Ширина - 179 мм
Высота - 57 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Ford Maverick II; Mazda Tribute
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52245 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | TRIBUTE, Maverick |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Maverick |
| Сумісність | Ford MAVERICK 2001-, Mazda TRIBUTE (EP) 2000-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
