РАЗМЕРЫ (MM):
Длина - 254 мм
Ширина - 179 мм
Высота - 57 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Ford Maverick II; Mazda Tribute
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433095 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 57.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | TRIBUTE, Maverick |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Maverick |
| Сумісність | Ford MAVERICK 2001-, Mazda TRIBUTE (EP) 2000-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴

