
Фільтр повітряний Meyle 16-123210007 (AP134/4)
288 ₴
- В наявності
- Код: 16-12 321 0007
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Довжина - 378 мм
Ширина - 82 мм
Висота - 57 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
DACIA (RENAULT GROUP) Duster I, Logan / Logan Express / Logan Pick-Up, Sandero / Sandero Stepway. RENAULT Clio II / Clio II Campus / Clio Symbol, Duster I, Kangoo / Kangoo Express, Rapid, Logan / Logan Express / Logan Pick-Up, Thalia I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 16-123210007 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 82 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність | Dacia DUSTER 2010-, Nissan ALMERA II Hatchback (N16) 2000-2012, Nissan ALMERA II (N16) 2000-2012 PRIMERA (P12) 01.02 -, Nissan KUBISTAR (X76 X80) 2003-, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO II Kasten (SB0/1/2_) 1998-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault KANGOO Rapid (FC0/1_) 1997-2009, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007-, Renault THALIA I (LB0/1/2_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

