
Фільтр повітряний Bosch 1457433585 (AP034/1)
443 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 585
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 50 mm
Довжина : 219 mm
Ширина : 174 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mercedes A (W169), B (W245)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1457433585 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 173.5 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | A-Class |
| Сумісність | Mercedes-Benz A-KLASSE (W169) 2004-2012, Mercedes-Benz B-KLASSE (W245) 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴

