
Фільтр повітряний Bosch 1987429162 (AP109/2)
610 ₴
- В наявності
- Код: 1 987 429 162
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 42 mm
Довжина : 309 mm
Ширина : 200 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Opel Frontera B; Vauxhall Frontera B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | 1987429162 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Trooper, 626, Frontera, Monterey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Frontera |
| Сумісність | Opel MONTEREY A (UBS_) 1991-1998, Opel FRONTERA B (6B_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴


