РОЗМІРИ (MM):
Висота : 43 mm
Довжина : 309 mm
Ширина : 201 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Opel Frontera B; Vauxhall Frontera B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S6002A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Europa, Trooper, Frontera, Monterey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Frontera |
| Сумісність | Opel MONTEREY A (UBS_) 1991-1998, Opel FRONTERA B (6B_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴


