
Фільтр повітряний Blue Print ADM52260 (AP113/4)
335 ₴
- В наявності
- Код: ADM52260
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 53 mm
Довжина : 274 mm
Ширина : 161 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda CX-7, 3 (BL), 5 (CW)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52260 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda CX-7 (ER) 2006-, Mazda 3 (BL) 2009-, Mazda 3 Sedan (BL) 2009-, Mazda 5 (CW) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

