
Фільтр повітряний Bosch 1457433260 (AP132)
314 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 260
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 58 mm
Довжина : 323 mm
Ширина : 101 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Espace III, Laguna I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 1457433260 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 323 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault ESPACE III (JE0_) 1996-2002, Renault LAGUNA I (B56_ 556_) 1993-2001, Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) 1995-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴


