РОЗМІРИ (MM):
Висота : 61 mm
Довжина : 359 mm
Ширина : 264 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Nissan Interstar; Opel Movano A; Renault Master II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1250 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Movano |
| Сумісність | Opel MOVANO Combi (J9) 1998-, Opel MOVANO Kasten (F9) 1999-, Opel MOVANO (U9 E9) 1998-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴

