РОЗМІРИ (MM):
Висота : 43 mm
Довжина : 277 mm
Ширина : 172 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Hyundai Tucson II, Kia Sportage IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9814 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276.5 мм |
| Ширина | 171.5 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Sportage |
| Сумісність | HYUNDAI TUCSON (TLE) 2015-2023, KIA SPORTAGE (QL) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴
