РОЗМІРИ (MM):
Висота : 45 mm
Довжина : 251 mm
Ширина : 206 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Toyota Auris II, Avensis III, Verso, Rav 4 IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9818 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Avensis |
| Сумісність | Toyota AURIS (NZE18_ ZRE18_) 2012-, Toyota AVENSIS Stufenheck (ZRT27 ADT27) 2009-, Toyota AVENSIS Station Wagon (ZRT27 ADT27) 2009-, Toyota RAV 4 IV (A40) 2012-, Toyota VERSO (_AUR2_ _ZGR2_) 2009- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴
