
Фільтр повітряний WIX WA9795 (AP196/5)
150 ₴
- Під замовлення
- Код: WA9795
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9795 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 108, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | C1 |
| Сумісність | Peugeot 108 2014-, Citroen C1 II 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴