РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 92 мм
Зовнішній діаметр - 174 мм
Висота - 138 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (8K, B8), A5 +Cabriolet (8T, 8F) , Q5 (8R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9842 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 137.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 91.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 174 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A4 (8K2 B8) 2007-, Audi A4 Avant (8K5 B8) 2007-, Audi A4 Allroad (8KH B8) 2009-, Audi A5 (8T3) 2007-, Audi A5 Sportback (8TA) 2009-, Audi A5 Cabriolet (8F7) 2009-, Audi Q5 (8R) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴
