
Фільтр повітряний WIX WA6776 (AP183/1)
325 ₴
- Під замовлення
- Код: WA6776
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 36 mm
Довжина : 361 mm
Ширина : 247 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Skoda Fabia I Volkswagen Polo IV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6776 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Skoda FABIA (6Y2) 1999-2008, Skoda FABIA Седан (6Y3) 1999-2007, Skoda FABIA Combi (6Y5) 2000-2007, Skoda FABIA Praktik 2001-2007, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴