РОЗМІРИ (MM):
Висота : 34 mm
Довжина : 297 mm
Ширина : 283 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Seat Ibiza V, MII Skoda Citigo, Fabia III Volkswagen Up, Polo V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9744 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Polo, UP!, Mii, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |
| Сумісність | Seat IBIZA V (6J5) 2008-, Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 2008-, Seat IBIZA V ST (6J8) 2010-, Seat Mii (KF1_) 2011-, Skoda CITIGO 2011-, Volkswagen POLO (6R 6C) 2009-, Volkswagen UP (121) 2011-, Skoda FABIA (NJ3) 2014-, Skoda FABIA III универсал (NJ5) 2014- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
