РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 91 мм
Зовнішній діаметр - 181 мм
Висота - 153 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Audi A4 (8W), A5 + A5 Cabriolet + Sportback (F5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9964 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 153 мм |
| Внутрішній діаметр | 90.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 181 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Сумісність | Audi A5 (F5) 2016- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
