Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9735 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 207 |
| Сумісність | Citroen C3 II 2009-, Peugeot 207 (WA_ WC_) 2006-, Peugeot 207 CC (WD_) 2007-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
