РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 159 мм
Зовнішній діаметр - 218 мм
Висота - 110 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Clio, Megane I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6380 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 159 мм |
| Зовнішній діаметр | 218 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Clio |
| Сумісність | Renault CLIO I (B/C57_ 5/357_) 1990-1998, Renault MEGANE I (BA0/1_) 1995-2003, Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1996-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
