РОЗМІРИ (MM):
Висота : 62 mm
Довжина : 230 mm
Ширина : 193 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Clio II, Espace IV (02-), Laguna II, Vel Satis
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6734 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault ESPACE IV (JK0/1_) 2002-2010, Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) 1995-2001, Renault LAGUNA II (BG0/1_) 2001-2007, Renault LAGUNA Grandtour II (KG0/1_) 2001-2007, Renault VEL SATIS (BJ0_) 2002-2009, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
