
Фільтр повітряний WIX WA9993 (AP133/9)
410 ₴
- Під замовлення
- Код: WA9993
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 50 mm
Довжина : 206 mm
Ширина : 140 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Dacia Sandero III, Jogger, Renault Sandero III, Jogger
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9993 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault CAPTUR II 2020-, Nissan Juke II (2019-), Dacia Logan III (2021-), Dacia Sandero III (2021-), Dacia Jogger (2022-), Renault Clio V (2019-), Mitsubishi ASX II (2023-), Mitsubishi Colt VII (2023-) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴