РОЗМІРИ (MM):
Висота : 52 mm
Довжина : 350 mm
Ширина : 232 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
OPEL Insignia B, VAUXHALL Insignia Mk II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA9853 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Insignia |
| Сумісність | Opel INSIGNIA 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴
