
Фільтр повітряний WIX 49049 (AP093/1)
820 ₴
- Під замовлення
- Код: 49049
Відправка з 29 квітня 2026+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 49049 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Avenger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Avenger |
| Сумісність | Dodge Avenger II 2011-, Dodge JOURNEY 2008-2020, Fiat Freemont 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴