РОЗМІРИ (MM):
Висота : 39 mm
Довжина : 236 mm
Ширина : 201 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 929, B, MPV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WA6356 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 929 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 929 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
