
Фільтр повітряний Bosch F026400747 (AP115/4)
608 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 747
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 55 mm
Довжина : 258 mm
Ширина : 183 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 3 (BP), CX-30 (DM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | F026400747 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 3 (BP) 2019- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴

