РОЗМІРИ (MM):
Висота : 55 mm
Довжина : 258 mm
Ширина : 183 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 3 (BP), CX-30 (DM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | A3151 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 3 (BP) 2019- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴



