
Комплект фільтрів Hyundai Accent IV 1.4 Solaris (2015-) WIX
690 ₴/комплект
- В наявності
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В комплект входить:
- Повітряний WA9859
- Масляний WL7520
- Паливний
- Салону WP9302
Код двигуна: G4LC
За потреби можемо скласти комплект використовуючи фільтри інших виробників. Також є можливість підібрати фільтри на інші марки та моделі авто.
Якщо виникнуть питання телефонуйте 068-217-42-52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WP9302 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Rio, Tucson, Sportage, Cerato, i40, Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Сумісність | Hyundai ACCENT IV (RB) 2010-2017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴/комплект