РОЗМІРИ (MM):
Висота : 45 mm
Довжина : 226 mm
Ширина : 175 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 2 (DL,DJ), 3 (BM), CX-3 (DK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1714 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda 2 (DL, DJ) 2014-, Mazda CX-3 (DK) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴


