РОЗМІРИ (MM):
Висота : 48 mm
Довжина : 228 mm
Ширина : 173 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 2 (DL,DJ), 3 (BM), CX-3 (DK)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S3A53A |
| Стан | Новий |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda 2 (DL, DJ) 2014-, Mazda CX-3 (DK) 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴



