РОЗМІРИ (MM):
Висота : 59 mm
Довжина : 251 mm
Ширина : 202 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 3 (BM), 6 (GJ/GL), CX-5 (KE), CX-5 (KF), CX-9 (TC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C26028 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda CX-5 (KE) 2011-, Mazda CX-9 (TB) 2006-, Mazda CX-5 (KF) 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴


