
Фільтр повітряний Bosch F026400165 (AP113/7)
546 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 165
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 52 mm
Довжина : 248 mm
Ширина : 199 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Mazda 3 (BM), 6 (GJ/GL), CX-5 (KE), CX-5 (KF), CX-9 (TC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Код запчастини | F026400165 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 3, Space Wagon, Space Runner, Galant, Ranger, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 3 |
| Сумісність | Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda CX-5 (KE) 2011-, Mazda CX-9 (TB) 2006-, Mazda CX-5 (KF) 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴



