РОЗМІРИ (MM):
Висота : 37 mm
Довжина : 349 mm
Ширина : 231 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
OPEL Insignia B, VAUXHALL Insignia Mk II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A3015 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 349 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Insignia |
| Сумісність | Opel INSIGNIA 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴


