
Фільтр повітряний Bosch F026400635 (AP152/6)
659 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 635
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 38 mm
Довжина : 350 mm
Ширина : 230 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
OPEL Insignia B, VAUXHALL Insignia Mk II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туніс |
| Код запчастини | F026400635 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 230.5 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Insignia |
| Сумісність | Opel INSIGNIA 2017- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

