
Фільтр повітряний Blue Print ADL142224 (AP093/1)
433 ₴
- В наявності
- Код: ADL142224
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADL142224 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Avenger |
| Сумісність | Dodge Avenger II 2011-, Dodge JOURNEY 2008-2020, Fiat Freemont 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴

