Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | A3059 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Avenger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Avenger |
| Сумісність | Dodge Avenger II 2011-, Dodge JOURNEY 2008-2020, Fiat Freemont 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


