
Фільтр повітряний Blue Print ADR162215 (AP135/4)
381 ₴
- В наявності
- Код: ADR162215
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 52 mm
Довжина : 248 mm
Ширина : 197 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Laguna III, Latitude
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162215 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault Latitude (L70) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴


