РОЗМІРИ (MM):
Висота : 50 mm
Довжина : 247 mm
Ширина : 197 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Laguna III, Latitude
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | C25109 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault Latitude (L70) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


