
Фільтр повітряний Bosch F026400267 (AP135/3)
453 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 267
+380 (68) 217-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ (MM):
Висота : 50 mm
Довжина : 247 mm
Ширина : 197 mm
ЗАСТОСУВАННЯ:
Renault Laguna III, Latitude
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | F026400267 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 196.6 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Laguna |
| Сумісність | Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault Latitude (L70) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴
