РОЗМІРИ (MM):
Внутрішній діаметр - 87 мм
Зовнішній діаметр - 172 мм
Висота - 129 мм
ЗАСТОСУВАННЯ:
ARO, ARO 10, Renault, Laguna I, Megane I, Megane Scenic, R 19, R 21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A844 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 129 мм |
| Зовнішній діаметр | 172 мм |
| Внутрішній діаметр | 87 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 10, 19, Scenic, 21, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault MEGANE I (BA0/1_) 1995-2003, Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1996-2003, Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) 1996-2001, Renault 19 I (B/C53_) 1988-1994, Renault 19 I Chamade (L53_) 1988-1992, Renault 19 I Cabriolet (D53_) 1991-1992, Renault 19 II (B/C53_) 1991-2001, Renault 19 II Chamade (L53_) 1992-2003, Renault 19 II Cabriolet (D53_ 853_) 1992-2001, Renault 21 (B48_) 1989-1994, Renault 21 Sedan (L48_) 1986-1997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴
